Vaikams

 • NATURÉE BEBE® – natūralios kosmetikos linija skirta kūdikiams ir vaikams. Švelniai odelę puoselėjantys ir apsaugantys natūralūs aliejų mišiniai, praturtinti reikalingais vitaminais ir mineralais. Pagaminta tik iš rinktinių aukštos kokybės natūralių aliejų, be sintetinių dažiklių, kvapiklių, silikono, parafino ir kt. naftos produktų.

  NATURÉE BEBE® produktai kruopščiai atrinkti, ištestuoti ir supilstyti į aplinkos veiksniams (ypač UV poveikiui) atsparius buteliukus ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

  NATURÉE BEBE® – rūpinasi mūsų mažyliais!

  Eterinių aliejų mišinys SVEIKAS ORAS, NATURÉE BEBE

  Eterinių aliejų mišinys SVEIKAS ORAS efektyviai valo orą, kvepia gaiva bei tinka garinimui vaikų patalpose.

  Kaina 1630 EUR
  Purškiamoji aromaterapinė priemonė nuo vazdžių, NATURÉE BEBE

  Purškiamoji aromaterapinė priemonė su natūraliais eteriniai aliejais, skirta atbaidyti uodus, erkes bei kitus vabzdžius.

  Kaina 980 EUR
  Tepamasis aliejų mišinys po vabzdžių įkandimo, NATURÉE BEBE

  Rutulinis pieštukas su natūraliais aliejais po vabzdžių įkandimo, efektyviai padeda sumažinti skausmą ir nuraminti odą įkandimo vietoje.

  Kaina 680 EUR
  Dulksna po saulės vonių su alaviju ir D-Pantenoliu, NATURÉE BEBE

  Purškiamas ramunėlių hidrolatas su alavijų ir agurkų ekstraktais, praturtintas D-pantenolio ir vitaminu E, skubiai ir efektyviai ramina sudirgusią odą.

  Kaina 980 EUR
  Aliejų mišinys su bisabololiu po saulės vonių, NATURÉE BEBE

  Aliejų mišinys su bisabololiu po saulės vonių, saulės sudirgintos vaikų odos priežiūrai. Giliai maitina, drėkina, nuramina sudirgintą odą, padeda odai atsinaujinti.

  Kaina 1280 EUR
  Aliejų mišinys paraudusiai odelei su ramunėlėmis ir vitaminu E, NATURÉE BEBE

  Aliejų mišinys paraudusiai odelei su ramunėlėmis ir vitaminu E. Greitai mažina odos paraudimą, švelniai ramina sudirgimą ir slopina niežtėjimą.

  Kaina 1290 EUR
  Aromaterapinė dezinfekuojanti dulksna, NATURÉE BEBE

  Veiksminga aromaterapinė dezinfekavimo priemonė, purškiamas eterinių aliejų ir hidrolatų mišinys – dulksna, kasdieniam naudojimui. Tinka rankų higienai.

  Kaina 980 EUR
  Raminamasis aliejų mišinys vaikams, NATURÉE BEBE

  Raminamasis aliejų mišinys vaikams ir kūdikiams su natūraliu levandų eteriniu aliejumi.

  Kaina 980 EUR