NATURÉE® - serumai su hialurono rūgštimi, kolagenu ir vitaminu C

 • NATURÉE® - išskirtinės kokybės kosmetinės priemonės, tarp kurių rasite daugelio pamėgtus: hialurono rūgšties serumą (HR), kolageno serumą su (HR), stabilizuoto vitamino C serumą su (HR), kūno aliejus, hidrolatus su (HR), plaukų priežiūros priemones. Ilgų ieškojimų pasekoje, mūsų komandai pavyko sukurti prabanga dvelkiančius namų kvapus bei aromaterapines priemones. Visi NATURÉE produktai – kruopščiai atrinkti, ištestuoti ir supilstyti į aplinkos veiksniams (ypač UV poveikiui) atsparius buteliukus ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Linkime Jums pasinerti į magišką NATURÉE pasaulį!

  Hialurono rugšties gelis veidui 1,5%, NATURÉE®

  Dvejopo poveikio hialurono rūgšties gelis intensyviai drėkina ir palaiko veido odos drėgmės balansą.

  2475EUR
  Kolageno serumas veidui su hialurono rūgštimi, NATURÉE®

  Kolageno serumas su hialurono rūgštimi veidui - dvigubas efektas viename buteliuke. Kolagenas ir hialurono rūgštis papildo vienas kitą, efektyviai drėkina, maitina, apsaugo odos ląsteles ir padeda palaikyti normalią odos būklę.

  2850EUR
  Blakstienų ir antakių augimą aktyvuojantis serumas, NATURÉE® LUSH

  NATURÉE® LUSH serumas su ricinų ir simondsijų aliejais aktyvina antakių ir blakstienų augimą, juos maitina ir stiprina.

  1620EUR
  Stabilizuoto vitamino C serumas veidui su hialurono rūgštimi, NATURÉE®

  7% stabilizuoto vitamino C serumas veidui su hialurono rūgštimi. Stiprus antioksidacinis poveikis sveikos odos būklei palaikyti.

  2850EUR
  Retinolio esencija veidui, NATURÉE

  Esencija veidui su kapsuliuotu retinoliu ir vitaminais E, C, F yra lengvos konsistencijos priemonė, kuri greitai įsigeria, nepalieka riebumo žymių ant odos, intensyviai drėkina ir jaunina.

  2475EUR