Paakių serumas, 20 ml, NATURÉE®

 • Paakių serumas, 20 ml, NATURÉE®

  Kodas: NAT#034043

  Jauninamasis paakių serumas su azijine centele, senėjimo požymius stabdančiais SYN-ake peptidais ir raukšleles mažinančiais PROGELINETM peptidais.

  Tūris
  20 ml
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® paakių serumas, 20 ml

  Paakių oda yra jautresnė ir plonesnė, lyginant su kitomis veido zonomis, todėl joje atsiranda daugiau raukšlių, patamsėjimų. Vyrauja mitų, jog neišsimiegojimas ir nuovargis – vienintelė tamsesnių paakių priežastis. Tai nėra visiškai teisingas požiūris. Dermatologai ir plastikos chirurgai sutinka, kad tamsius paakių ratilus sukelia kraujo nutekėjimas dėl kapiliarų įtrūkimų: tamsėja paakių atspalvis, atsiranda paburkimas. Dažnam tai nekelia diskomforto, tačiau ilgainiui kapiliarų tinklas tampa vis labiau pastebimas, paakių zona įgauna temsesnį atspalvį ir sunkiau maskuojama. NATURÉE® komanda sukūrė šios užduoties sprendimą: NATURÉE® paakių serumą, kuris ne tik kovoja su patamsėjusių paakių problema, bet ir prisotina paakių zona drėgme, skatina lastelių regeneraciją, stiprina kapiliarų sieneles (kad jos būtų kuo atsparesnės įtrūkimams), mažina raukšlių gylį bei stabdo naujų atsiradimą.

  NATURÉE® paakių serumo sudėtyje esantys Haloxylas, agurkų, kaštonų, paprastųjų saldymedžių šaknies ekstraktai padeda mažinti paakių patamsėjimus ir paburkimą, kuriuos sukelia hemoglobino ir jo darinių susikaupimas. Be to, sudėtyje esantis natūralus kolagenas bei hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą bei padeda jai atsinaujinti, o natūralus kaštonų ekstraktas stiprina kapiliarų sieneles (kad jos neįtrūktų ir neišsilietų kraujas) bei turi priešuždegiminį poveikį. Šio ekstrakto dėka ne tik mažėja paakių patamsėjimas, paburkimas, bet ir padidėja paakių odos apsauga nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

  Dar vienas labai svarbus ingredientas - Azijinė centelė (Centella Asiatica). Šio unikalaus augalo ekstraktas geba atstatyti pažeistus kapiliarus, didina odos tonusą, skatina kolageno sintezę. NATURÉE® paakių serumo sudėtyje taip pat yra raumenis atpalaiduojantis, anti-aiging poveikį turintis SYN-ake peptidas (baltymas). SYN-ake veikia mimikos raumenų įnervaciją atpalaiduojančiai. Šis baltymas dažnai painiojamas su botulinu, tačiau SYN-ake poveikis organizmui yra tausojantis bei ilgainiui naudojant nesąlygoja pripratimo, nesukelia vartojimo didinimo poreikio. Dėl SYN-ake peptido serumas neleidžia susidaryti smulkioms raukšlelėms prie akių kampų bei mažina „žąsų kojeles“, jas lygindamas.

  Kalbant apie paakių odos elatingumą bei inovatyvų požiūrį į kosmetines priemones, svarbu paminėti dar vieną ypač vertingą veikliąją medžiagą, kuri NATURÉE® paakių serumą daro ypatingu - patentuotas PROGELINETM peptidas (baltymas), kuris veikia progerino gamybą žmogaus organizme, mažindamas raukšlių atsiradimą, didindamas odos elastingumą, ryškindamas akių kontūrus. PROGELINETM kombinacijoje su kolagenu bei Haloxylu didina ląstelių sintezės greitį, stimuliuoja odos elastingumą, ląstelių regeneraciją.

  NAUDOJIMAS: Ant sudrėkintos ar sausos paakių odos paskirstykite NATURÉE® paakių serumą bei leiskite jam įsigerti. Naudokite 1 kartą dienoje, geriausia vakare.

  ĮSPĖJIMAS: Priemonė skirta išoriniam naudojimui, laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Draudžiama naudoti, jei yra jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai. Priemonei patekus į akis – gausiai skalauti vandeniu.

  SUDĖTIS: Aqua, Glycerin, Soluble Collagen, Hyaluronic acid, Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Horse Chestnut Extract (Escin), Centella Asiatica Extract, Liquorice Root Extract, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Dextran, F3acety Tripeptide-2, ethylhexylglycerin.