Purškiamoji aromaterapinė priemonė nuo vazdžių, NATURÉE BEBE

 • Purškiamoji aromaterapinė priemonė nuo vazdžių, NATURÉE BEBE

  Kodas: 820639

  Purškiamoji aromaterapinė priemonė su natūraliais eteriniai aliejais, skirta atbaidyti uodus, erkes bei kitus vabzdžius.

  Tūris
  100 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE BEBE® Purškiamoji aromaterapinė priemonė nuo vazdžių, 100 ml

  Purškiamoji NATURÉE® aromaterapinė priemonė skirta atbaidyti uodus, erkes bei kitus vabzdžius. NATURÉE® aromaterapinė priemonė dėl savo išskirtinės sudėties veikia dvejopai: maskuoja kūno kvapą, kuris pritraukia vabzdžius bei atbaido juos (erkes, uodus ir kitus vabzdžius). Aromaterapinės priemonės veiksmingumas grįstas tinkamai atrinktų bei subalansuotų eterinių aliejų santykiu. Kaip pagrindas naudojamas natūralus Hamamelių hidrolatas. Kelis metus iš eilės testuotas ir pagaliau supakuotas į saulei atsparius mėlynojo stiklo farmacinius buteliukus natūralus repilentas tinka ne tik vaikams, bet ir tėveliams, kurie ilgai ieškojo efektyvumo bei natūralumo vienoje priemonėje.

  NATURÉE®  aromaterapinės priemonės nuo vabzdžių ir erkių sudėtyje esantys citrinžolių bei kvapiųjų citrinžolių eteriniai aliejai yra oficialiai pripažinti natūraliomis priemonėmis, kurios skirtos vabzdžiams atbaidyti. Citrinžolių eterinis aliejus derinyje su arbatmedžių bei pelargonijų eteriniai aliejais dar labiau sustiprina natūralaus repelento poveikį. Pelargonijų eterinio aliejaus cheminės sudėties tyrimas parodė, jog būtent jame randamas gausus kiekis 10-epi-gamma-eudesmololio, kuris pagal savo poveikį atbaidyti uodus bei erkes panašus į DEET, tačiau yra iš gamtos, tausojantis aplinką, odą bei sveikatą. Be to, sudėtyje esantys nimbamedžio bei levandų aliejai jau nuo seno žinomi kaip natūralios vabzdžius atbaidančios priemonės.

  Mes rekomenduojame po buvimo lauke visuomet įsitikinti, kad erkės neatkeliavo namo ant Jūsų rūbų, avalynės ar kūno. Apžiūrėkite save, vaikus bei gyvūnus.

  SUDĖTIS/INGREDIENTS: hamamelių hidrolatas/Witch Hazel Flower Water, Capryl Glucoside, Citrinžolių/ Cymbopogon flexuosus, Kvapiųjų citrinžolių / Cymbopogon nardus, Levandinų/ Lavandula hybrid, Pelargonijų/Pelagonium Graveolens, arbatmedžių/ Melaleuca alternifolia) aliejai/oils.

  PASKIRTIS: purškiamoji priemonė skirta vabzdžiams atbaidyti.

  NAUDOJIMAS: prieš naudojant įsitikinkite, kad nesate alergiški sudedamosioms medžiagoms atlikdami alergeno testą (ant dilbio užlašinkite kelis lašus priemonės, palikite įsigerti: jei oda neparausta – galite naudoti purškalą). Suplakite priemonę bei purkšite ją ant rūbų, avalynės. Venkite patekimo į akis. Priemonę naudokite tiek dažnai, kiek esate lauke ir jaučiate poreikį.

  KONTRAINDIKACIJA: alergija bet kuriam ingredientui.