Dulksna po saulės vonių su alaviju ir D-Pantenoliu, NATURÉE BEBE

 • Dulksna po saulės vonių su alaviju ir D-Pantenoliu, NATURÉE BEBE

  Kodas: 846905

  Purškiamas ramunėlių hidrolatas su alavijų ir agurkų ekstraktais, praturtintas D-pantenolio ir vitaminu E, skubiai ir efektyviai ramina sudirgusią odą.

  Tūris
  100 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE BEBE® Dulksna po saulės vonių su alaviju ir D-Pantenoliu, 100 ml

  Dulksna po saulės vonių su su alaviju ir D-Pantenoliu – tai ilgo ieškojimo ir bandymų rezultatas. Purškiamas ramunėlių hidrolatas su alavijų (lot. Aloa Vera) ir agurkų ekstraktais, praturtintas D-pantenoliu (10 proc.) ir vitaminu E tam, kad kuo skubiau ir efektyviau nuramintų Jūsų vaiko sudirgusią odą. Didramunių hidrolatas - nepakeičiama priemonė odos priežiūrai. Raminančio poveikio hidrolatas skirtas jautrios ir probleminės odos priežiūrai: ramina, minkština, drėkina, padeda esant įvairiems išbėrimams, spuogams. Taip pat sudėtyje esančio alavijo teigiamas poveikis saulės nubučiuotai odai jau nuo seno yra žinomas. Šis išskirtinis augalas nuramina odą, vėsina bei mažina uždegimą. Kartu su agurkų ekstraktu, alavijo poveikis dar stipresnis. Agrukų (lot. Cucumis Sativus) ekstraktas ne tik vėsina odą, bet ir atgaivina ją, veikia kaip tonikas ir ypač rekomenduojamas saulės paveiktai ir vėjo nugairintai odai atgaivinti. NATURÉE® komanda papildomai Dulksną po saulės vonių su Aloe Vera bei D-pantenoliu praturtino vitaminu E. Vaikų bei kūdikių odelė dar labiau tausojama bei saugoma nuo aplinkos veiksnių vitamino E pagalba, taip skatinama greitesnė odos ląstelių regeneracija.

  SUDĖTIS/INGREDIENTS: didramunių hidrolatas/ Anthemis nobilis flower water, Agurkų ekstraktas/ Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, alavijo ekstraktas/ Aloa Vera extract, D-pantenolis/ D-panthenol.

  Paskirtis: Vaikų bei kūdikių odos priežiūros priemonė skirta odai nuraminti po saulės procedūrų, ja gaivinti, raminti, tonizuoti.

  Naudojimas: Purkškite ant saulės paveiktos odos, leiskite priemonei įsigerti.

  KONTRAINDIKACIJA: alergija bet kuriam ingredientui. Prieš naudojant atlikite alergenų testą.