Raminamasis aliejų mišinys vaikams, NATURÉE BEBE

 • Raminamasis aliejų mišinys vaikams, NATURÉE BEBE

  Kodas: 540546

  Raminamasis aliejų mišinys vaikams ir kūdikiams su natūraliu levandų eteriniu aliejumi.

  Tūris
  50 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE BEBE® Raminamasis aliejų mišinys vaikams ir kūdikiams su natūraliu levandų eteriniu aliejumi, 50 ml

  Raminamasis aliejų mišinys yra praturtintas kokybiškiausiu levandų eteriniu aliejumi, kuris nuramina Jūsų vaiką po kupinos įspūdžių dienos. Švelnus masažas ar atpalaiduojanti vonelė prieš miegą padės jums sukurti dar vieną jaukų bendravimo ritualą su savo vaiku. Sudėtyje esantis abrikosų kauliukų aliejus yra spaudžiamas iš abrikosų sėklų. Lengvos tekstūros, gerai įsigeria į odą, natūraliai ją praturtina vitaminais. Abrikosų kauliukų aliejus ypač naudingas jautriai odai, nes jame gausu vitaminų A, B1, B2, B6, B17, kurie būtini sveikos odos tausojimui. Derinyje su saldžiųjų migdolų aliejumi, jis puikia tinka vaikų bei kūdikių odos priežiūrai.

  Saldžiųjų migdolų aliejus spaudžiamas iš erškėtinių šeimai priklausančių migdolų medžių vaisių branduolių. Šis aliejus žinomas kaip natūralus vitamino E šaltinis. Migdolų aliejus pasižymi ypatingomis odą minkštinamosiomis bei drėkinamosiomis savybėmis, tinka visų tipų odai, padeda nuraminti sudirgintą odą, niežėjimą. Šis aliejus unikalus ir dėl vitaminų gausos savo sudėtyje: A, B 1, B2, B6, E, D, F. Šie vitaminai ypač svarbūs jautrios odos priežiūrai. Nors abejuose aliejuose aptinkama vitamino E, NATURÉE® komanda papildomai vaikų ir kūdikių aliejų mišinį praturtino vitaminu E. Vitamino E dėka vaikų bei kūdikių odelė dar labiau tausojama bei saugoma nuo aplinkos veiksnių.

  NATURÉE® komanda įsitikino ir siūlo Jums išbandyti keletą naudojimo būdų - masažą ir vonelės.

  Patogiu dozatoriumi sau į delnus įsipilkite aliejaus mišinio, šiek tiek pašildykite delnais ir lengvai įmasažuokite į vaiko odą, taip aprūpinsite reikiamais vitaminais, skirtais odos tausojimui. Taip pat tokia procedūra veikia vaiką raminančiai. Vaikams nėra nieko geriau, kaip švelnūs tėvų prisilietimai, masažas ar tiesiog glostymas. Išbandydami vaikų ir kūdikių levandų aliejaus mišinį, įsitikinsite, kad tai puiki priemonė siekiant nuraminti, atpalaiduoti, mažinti irzlumą, sudirgimą. Kitas itin populiarus produkto pritaikymas – vonelės. Vos 10 aliejaus dozatoriaus paspaudimų į vaikišką vonelė užtikrins vaiko odelės puoselėjimą bei nusiraminimą ruošiantis miegui.

  Kadangi mišinys yra aliejinio pagrindo, Jūsų VAIKO KŪNO ODA BUS SLIDESNĖ TOL, KOL PRIEMONĖ ĮSIGERS. Dėl to mes PRIMYGTINAI REKOMENDUOJAME nepalikti vaiko be priežiūros, ypač vonioje, bei būti YPAČ ATSARGIAIS, KELIANT VAIKĄ IŠ VONIOS.

  Paskirtis: Vaikų bei kūdikių odos priežiūros priemonė skirta kasdieniniam naudojimui.

  Naudojimas: Įsilašinkite priemonę į delnus, pašildykite delnais bei švelniai paskirstykite ant vaiko odelės. Leiskite įsigerti švelniai glostydami vaiką. Priemonę naudokite vonelėse ar po jų.

  SUDĖTIS/INGREDIENTS: Abrikosų kauliukų aliejus/Prunus Armeniaca oil, saldžiųjų migdolų aliejus/Prunus amygdalus dulcis oil, levandų eterinis aliejus/ Lavandula Angustifolia flower oil, vitaminas E/Tocopheryl. *Coumarin, *Geraniol, *Limonene, *Linalool.

  *natūraliai randami eteriniuose aliejuose/naturally occurs in essential oils.