Tepamasis aliejų mišinys po vabzdžių įkandimo, NATURÉE BEBE

 • Tepamasis aliejų mišinys po vabzdžių įkandimo, NATURÉE BEBE

  Kodas: 408752

  Rutulinis pieštukas su natūraliais aliejais po vabzdžių įkandimo, efektyviai padeda sumažinti skausmą ir nuraminti odą įkandimo vietoje.

  Tūris
  10 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE BEBE® Tepamasis aliejų mišinys po vabzdžių įkandimo, 10 ml

  Naudojant repilentus, nesvarbu natūralius ar cheminius, vis tiek pasitaiko „vabzdžių - drąsuolių“ įkandimų. Dėl to mes rekomenduojame su savimi turėti ne tik purškalą nuo vabzdžių ir erkių, bet ir priemones, kurios vabzdžiams įkandus, padeda sumažinti skausmą ir nuraminti odą. Remdamiesi ilgalaike žolininkių patirtimi, NATURÉE® komanda sukūrė itin veiksmingą aliejinį tepalą po vabzdžių įkandimo. Sudėtyje esantys puiklapių, saldymedžių, pipirmėčių, arbatmedžių aliejai ne tik vėsina, dezinfekuoja, bet ir nuramina odą, mažina raudonį, skatina odos regeneraciją. NATURÉE® suderino kelis aliejus vienoje priemonėje tam, kad po vabzdžių įkandimo kuo skubiau nuramintų odą ir kad neišplistų patinimas. Skubiam sudirgusios odos nuraminimui NATURÉE® tepamojo aliejaus mišinio pagrindą sudaro puiklapio bei nimbamedžio aliejai. Puiklapio aleijus, kitaip dar vadinamas tamanų aliejumi, pasižymi ypatingai geromis regeneracinėmis, žaizdas gydančiomis ir randus naikinančiomis savybėmis. Nimbamedžio aliejus dar labiau susitiprina regeneracines NATURÉE® tepamojo aliejaus mišinio savybes, papildomai mažina niežulį.

  Sudėtyje yra vitamino E. Priemonė tinka visai šeimai. Mėlyno stiklo farmacinis buteliukas su rutuliniu aplikatoriumi.

  SUDĖTIS/INGREDIENTS: puiklapių (foraha, tamanu) / Calophyllum inophyllum aliejus, Nimbamedžio aliejus / Melia azadirachta, Bisabolol, Saldymedžių CO2 ekstraktas / Glycyrrhiza glabra, Pipirmėčių eterinis aliejus / Mentha arvensis, Arbatmedžių eterinis aliejus / Melaleuca Alternifolia, Levandu aliejus / Lavandula angustifolia, vitaminas E/Tocopheryl. Limonene, *Linalool. *natūraliai randami eteriniuose aliejuose/naturally occurs in essential oils.

  Paskirtis: odos priežiūros priemonė, skirta po vabzdžių įkandimo paraudimui, niežuliui bei patinimui mažinti.

  Naudojimas: tepkite ant odos iškart po įkandimo . Kartotinai priemonę tepkite bent vieną dieną po įkandimo, taip nuraminsite sudirgusią odą.

  KONTRAINDIKACIJA: alergija bet kuriam ingredientui, ypač riešutams. Prieš naudojant atlikite alergenų testą.