Pipirmėčių eterinis aliejus, NATURÉE

 • Pipirmėčių eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT012

  Natūralus grynas pipirmėčių (lot. mentha piperita) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Pipirmėčių eterinis aliejus, 10 ml

  Pipirmėčių eterinis aliejus išgaunamas iš notrelinių šeimai priklausančio augalo (lot. mentha piperita) antžeminės dalies (visos žolės) vandens garų distiliavimo būdu ir yra atpažįstamo, gaivaus mėtų vapo. Dėl to pipirmėčių eterinis aliejus plačiai naudojamas tiek maisto pramonėje, tiek kosmetikoje ir aromaterapijoje.

  Pipirmėčių eterinis aliejus vertinamas dėl nuskausminamųjų, šaldančių, dezinfekuojančių, prieš uždegiminių, spazmus malšinančių, vidurių pūtimą mažinančių, sutraukiančių, atsikosėjimą gerinančių, kraujagysles sutraukiančių, nervus raminančių, gaivinančių, širdies veiklą stimuliuojančių ir karštį mažinančių savybių. Geras repelentas (atbaido vabzdžius).

  Pipirmėčių eterinis aliejus stimuliuoja, praskaidrina mintis, gerina koncentraciją, gali padėti sumažinti galvos skausmus, apatiją, migreną, nervinį stresą, dantų skausmą, skausmingas menstruacijas. Lengvina virškinimo sutrikimus, mažina vidurių pūtimą ir dieglius, stimuliuoja tulžies išsiskyrimą. Itin žvalina, gali padėti esant kvėpavimo takų sutrikimams, kosint, sergant sinusitu. Veikia atpalaiduojančiai, padeda nuraminti reumato, neuralgijos sukeliamus skausmus.
  Naudojamas kosmetikoje mišiniuose su kitomis priemonėmis pasižymi raminančiomis, odos sudirgimus, niežulį, uždegimus ir paraudimus mažinančiomis savybėmis, vėsina saulėje nudegusią odą, lengvina aknės, dermatitų, grybelių ir kitokių panašių problemų kamuojamos odos būklę.

  Patalpų aromatizavimas:Įlašinkite 5 – 8 lašus pipirmėčių eterinio aliejaus į difuzorių ar aromatinę lempą. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus.

  Pipirmėčių eterinis aliejus gerai dera su eukaliptų, levandų, citrinų ir rozmarinų eteriniais aliejais.