Pelargonijų (snapučių) eterinis aliejus, NATURÉE

 • Pelargonijų (snapučių) eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT017

  Natūralus grynas pelargonijų (lot. Pelargonium graveolens) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Pelargonijų (snapučių) eterinis aliejus, 10 ml

  Pelargonijų eterinis aliejus (lot. Pelargonium graveolens) yra išgaunamas iš pelargonijų žiedų. Pelargonijų genties atsrovų priskaičiuojama virš 250 rušių ir jų paplitimas žemėje labai didelis: nuo P. Afrikos, Australijos iki Šiaurinio Žemės pusrutulio. Mokslininkai sutaria, jog Egipte augančių Pelargonijų žiedų eteriniai aliejai vertingiausi aromaterapijos požiūriu. Dėl malonaus kvapo, kuris primena šviežiai skintų rožių aromatą, Pelargonių eterinis aliejus naudojamas taip pat ir parfumerijoje. Dėl teigiamo raminamojo, priešuždegiminio poveikio odai Pelargonijų eterinis aliejus dažnai tampa kosmetinių priemonių indgredientu. Aromaterapiniu požiūriu šis aliejus ypač vertingas, nes: gali padėti subalansuoti emocinę pusiausvyrą, nuraminti bei pagerinti benrąją savijautą. Be to alternatyvios medicinos atstovai tiegia, kad Pelargonijų eterinis aliejus gali pagerinti limfotakos veiklą, aktyvinti kraujotaką, o prasidėjus šiltąjam sezonui, šis eterinis aliejus vis dažniau tampa priemone, siekiant atbaidyti vabzdžius ir erkes.

  Patalpų aromatizavimas:
  Įlašinkite 5–7 lašus Pelargonijų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės švelniu gėlių kvapu, kuris nuramina, stabilizuoja.

  Pelargonijų eterinis aliejus dera su bergamočių, cinamono, Frankincenso (smilkalinių bosvelijų), levandų, citrinų, žaliųjų citrinų ir rozmarinų eteriniais aliejais. Jis yra ypač dažnai naudojamas aromatiniuose mišiniuose dėl švelnaus kvapo, kuris nedirgina.