Pačiulių eterinis aliejus, NATURÉE

 • Pačiulių eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT005

  Natūralus grynas tikrųjų pačiulių (lot. Pogostemon cablin) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
 • NATURÉE® Tikrųjų pačiulių eterinis aliejus, 10 ml

  Tikrasis pačiulis (lot. Pogostemon cablin) – daugiametis žolinis, vaistinis augalas arba puskrūmis, kilęs iš pietryčių Azijos. Pačiulių eterinis aliejus išgaunamas iš augalų lapų.
  Pačiuliai turi išskirtinį paslaptingą aromatą, kuris nepalieka abejingų. Dėl stipraus, specifinio kvapo šie augalai naudojami kvepalų, smilkalų, vabzdžius (kandis, tarakonus, uodus, muses) atbaidančių medžiagų gamyboje. Pastebėtas ir gydomasis šio eterinio aliejaus poveikis odai. Pačiulių eterinis aliejus pasižymi prieš grybeliniu poveikiu, padeda kovoti su bakterijomis ir virusais. Taip pat žinomas stiprus prieš uždegiminis poveikis. Pačiulių eterinis aliejus veikia kaip antidepresantas.

  Aromaterapija
  Labai sunku apibūdinti pačiulių kvapą, nes kiekvienas nusako jį kitaip. Vieni šį kvapą apibūdina kaip muskusinį, saldų. Kiti jį priskiria prie aitrių, aštrių kvapų, balzaminių kvapų. Dar kiti užuodžia mandarinus. Taigi kvapo suvokimas yra subjektyvus, pasąmoninis.
  Aromaterapijos profesionalai išskiria kelias paprastųjų pačiulių eterinio aliejaus savybes – nuramina, stabilizuoja protą, padeda surasti sutarimą su pačiu savimi ypač tiems, kurie patiria nervinę ir emocinę įtampą. Keli lašai, pasklidę iš difuzoriaus, gali padėti ir vėl pamilti save, atsikratyti neigiamų emocijų, nusiraminti.
  Tikrųjų pačiulių eterinis aliejus puikiai dera su bergaminių citrinmedžių, atlasinių kedrų, smilkalinių bosvelijų, citrinų, mirų, kvapniųjų kanangų eteriniais aliejais.

  Patalpų aromatizavimas
  Jums pakaks 4–5 eterinio aliejaus lašų. Įlašinkite juos į difuzorių ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė 15–30 min.