NATURÉE FORÊT kvapas namams su lazdelėmis, 165 ml, NATURÉE DE ARÔME

 • NATURÉE FORÊT kvapas namams su lazdelėmis, 165 ml, NATURÉE DE ARÔME

  NATURÉE FORÊT – tai magiškojo miško kvapų aromatas pripildytas prabangiuoju muskusu, frankincensu, indiškąja bergamote, cinamonu bei ypač vertinamu šafranu.

  Tūris
  165 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE FORÊT miško kvapas namams su lazdelėmis, NATURÉE DE ARÔME, 165 ml

  NATURÉE FORÊT – tai magiškojo miško kvapų aromatas pripildytas prabangiuoju muskusu, frankincensu, indiškąja bergamote, cinamonu bei ypač vertinamu šafranu. NATURÉE FORÊT aromate meistriškai suderinti solidūs sunkūs kvapai (deginta mediena, ambra) ir vėjavaikiški citrusai su vanilės lašeliu bei ką tik skintų spanguolių dvelksmu. Kerintis spanguolių ingredientas užburia tiek mėgstančius išskirtinius sunkesnius kvapus, tiek tuos, kuriems patinka lengvi, šilti aromatai. NATURÉE FORÊT yra jaukios prabangos klasika, kuri Jūsų mėgstamas erdves užpildys šiluma ir gera emocija.

  NATURÉE DE ARÔME sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra draugiškas aplinkai. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse.

  Naudojimo instrukcija: atsukite ir atkimškite difuzorių, įdėkite lazdeles, po valandos jas (lazdeles) apverskite ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis.

  Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil.