Mandarinų eterinis aliejus, NATURÉE

 • Mandarinų eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT013

  Natūralus grynas mandarinų (lot. citrus reticulata) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Mandarinų eterinis aliejus, 10 ml

  Mandarinų eterinis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu iš mandarininio citrinmedžio (lot. citrus reticulata) vaisių žievelių ir yra atpažįstamas gaivus, mandarininis, kartokas citrusų žievelės aromatas. Tai džiaugsmo, draugystės ir vaikystės kvapas.

  Mandarinų eterinis aliejus vertinamas dėl antiseptinių, spazmus malšinančių, raminančių, tonizuojančių, valančiųjų, žarnyno veiklą stimuliuojančių savybių.
  Šis aliejus ramina nervų sistemą, tonizuojančiai veikia virškinimą, mažina vidurių pūtimą, balansuoja žarnyno veiklą. Naudingas kamuojant nemigai, ypač vaikams, kamuojant nervinei įtampai, stresui, sutrikus virškinimui. Kosmetikoje naudojamas odai stangrinti, skysčių susilaikymui mažinti, odos kraujotakai gerinti, kaip anticeliulitinė priemonė, strijų profilaktikai. Teigiamai veikia spuoguotą, suglebusią raukšlėtą odą.

  Patalpų aromatizavimas: Įlašinkite 3 – 6 lašus pušų eterinio aliejaus į difuzorių ar aromatinę lempą. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus.

  Mandarinų eterinis aliejus gerai dera su daugeliu kitų eterinių aliejų, o ypač su bergamočių, cinamonų, šalavijų, levandų, muskatų ir nerolių eteriniais aliejais.