LA PASSION purškiamas kvapas namams, NATURÉE DE ARÔME

 • LA PASSION purškiamas kvapas namams, NATURÉE DE ARÔME

  Kodas: NAT#146951
  Kaina 1530EUR
  1800EUR Sutaupykite 270EUR
  Pasiūlymas galioja iki 2023-06-08
  Į krepšelį 

  Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą. Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas.

  Tūris
  100 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą. Ilgai ieškotas balansas tarp namų šilumos, jaukumo ir nutrūktgalviškumo, kartais net nevaldomos aistros, viename kvape. Esame tikri, kad mums pavyko suvaldyti dvi stichijas – ugnį ir vandenį ir jas užrakinti LA PASSION namų kvapų aromate. Ypatingas kvapas, kuriame dera šviežių greipfrutų, mandarinų, laimų bei bergamočių natos yra papildytas gvazdikėliais, žaliuoju obuoliu ir cinamonu. Be to, ką tik nuskintos mėlynosios slyvos aromatas derinyje su gėlių karaliene rože bei frezija, kurios ypatingai svaigina iškritus pirmajai rudeniškai rasai, Jūsų namus pripildys šiluma bei jaukumu. Ir tai dar ne viskas! LA PASSION aromate citrusai, gėlės bei prieskoniai susipina su kedro, ambros bei muskuso aromatais. Aistra turi tiek daug kvapų ir visi jie telpa LA PASSION.

  NATURÉE DE ARÔME - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAS

  Sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra draugiškas aplinkai. Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas.

  Skirtas kvėpinti namus, biurus, automobilius, rūbų spintas.

  Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil