LA NUIT lavos akmenų difuzorius su 30 ml papildymu, NATURÉE DE ARÔME

 • LA NUIT lavos akmenų difuzorius su 30 ml papildymu, NATURÉE DE ARÔME

  Kodas: NAT#440312

  Gundantis LA NUIT kvapas nepalieka abejingų, nes jame suderinti gaivūs žoliniai Provanso laukų aromatai su pakankamai sodriais ir tuo pačiu sunkiais kvapais.

  Tūris
  30 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • LA NUIT lavos akmenų difuzorius su 30 ml papildymu.

  Gundantis LA NUIT kvapas nepalieka abejingų, nes jame suderinti gaivūs žoliniai Provanso laukų aromatai su pakankamai sodriais ir tuo pačiu sunkiais kvapais. Muskatas, brandintas ąžuolas ir mira persipina su lengvu citrusų bei rytiniu arbatos plantacijos rasos gaivumu. Šis kvapas nuneša mūsų mintis toli nuo kasdienybės - ten, kur slypi susikaupimas ir mėgavimasis buvimu su mylimu žmogumi. NATURÉE DE ARÔME sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra draugiškas aplinkai. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse.

  Naudojimo instrukcija: pakuotėje rasite kvapo papildymą su pipete. Lašinkite aromatą ant lavos akmenų.

  Kvapo papildymo galiojimo laikas po atidarymo: 12 mėn.

  Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil.

  Talpa: 30 ml.

   

  Įkvėpti Gamtos unikalumo ir besižavėdami ją, kaskart atrandame dovanas. Viena jų: iš Žemės gelmių atkeliavusi lava, dar kitaip vadinama bazaltu. Lavos akmuo vertinamas ne tik šalia ugnikalnių gyvenančių vietinių žmonių. Lava apipinta pasakojimais ir padavimais, kerinti, bet tuo pačiu bauginanti, nes susijusi su besiveržiančių ugnikalnių jėga bei energija, tačiau nepaliekanti abejingų. Jau nuo seno sustingusi lava naudojama liaudies medicinoje, grožio pramonėje, yra drąsos, pasitikėjimo savo jėgomis ir subalansuotos dvasinės ramybės simbolis. Be to, fizikos mokslų bendruomenė įrodė, jog lavos akmenys turi neigiamą fizikinį elektronų krūvį, kuris teigiamai veikia aplinką ir sąlytį su ja turinčius objektus. Prisijaukindami sustingusios lavos akmenų paslaptis, praturtinome išskirtiniais NATURÉE DE ARÔME aromatais. Lavos ir mūsų sukurtų aromatų junginys tapo tandemu, apjungiančiu Žemės gelmių dovaną ir energija trykštančių augalų gyvybingumą. Mes dalinamės savo atradimais su Jumis ir tikime, kad lavos akmenų difuzorius taps Jūsų namų jaukumą kuriančiu elementu.

  Naudojimo instrukcija:

  Tam, kad NATURÉE DE ARÔME lavos akmenų difuzorius Jus džiugintų ir kartu su Jumis kurtų namų jaukumą, mes patariame:

  išimkite lavos akmenis iš maišelio, suberkite į stiklinį indą; maišelis, kuriame yra akmenys, pagamintas iš perdirbtų žaliavų ir yra draugiškas aplinkai. Mes pasirinkome būtent tokį pakavimo būdą, nes akmenys paruošti naudojimui iškart, - mums svarbu, kad jie neeikvotų aromato, kol keliauja pas Jus;
  pakuotėje rasite 30 ml. kvapo papildymą su pipete. Lašinkite aromatą ant lavos akmenų ir mėgaukitės besiskleidžiančiu aromatu. Norėdami suintensyvinti aromatą, užlašinkite kiek daugiau;
  mūsų itin kruopščiai atrinkti aromatai, patekę ant odos, dėl savo koncentracijos gali sudirginti ją. Dėl to mes patariame nusiplauti rankas, jei apsipiltumėte buteliuko turiniu.

  Atsipalaiduokite ir pasinerkite į magišką Gamtos dovanų Pasaulį kartu su NATURÉE DE ARÔME.