Greipfrutų eterinis aliejus, NATURÉE

 • Greipfrutų eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT015

  Natūralus grynas greipfrutų (lot. citrus paradisi) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Greipfrutų eterinis aliejus, 10 ml

  Greipfrutų eterinis aliejus išgaunamas iš greipfrutinių citrinmedžių (lot. citrus paradisi) vaisių žievelių šaltuoju spaudimo būdu ir yra gerai atpažįstamo citrusinio, kiek kartoko žievelės kvapo. Geros nuotaikos, saulės šviesos ir pozityvo užtaisas.

  Greipfrutų eterinis aliejus pasižymi antidepresinėmis, antiseptinėmis, apetitą žadinančiomis, diuretinėmis, dezinfekuojančiomis, limfinę sistemą stimuliuojančiomis, tonizuojančiomis savybėmis. Šis gaivinantis eterinis aliejus padeda pagerinti virškinimą, naudingas imuninei sistemai, padeda išvalyti limfinę sistemą, kovoja su odos problemomis, gali būti naudojamas raumenų sustingimui, skysčių susilaikymui mažinti bei nervų sistemai stiprinti.

  Greipfrutų eterinis aliejus teigiamai veikia peršalus, kamuojant gripui, dėl diuretinių savybių naudingas esant nutukimui, kovojant su celiulitu.
  Pakiliai veikia nuotaiką, padeda kovoti su stresu ir depresija. Naudojamas siekiant atsikratyti raumenų sąstingio ir nuovargio, stimuliuoja limfinę sistemą, padeda pasišalinti toksinams.

  Puikiai tinka riebiai odai prižiūrėti, teigiamai veikia spuoguotą, aknės kamuojamą odą, tonizuoja ją. Greipfrutų eterinis aliejus naudojamas plaukų priežiūrai, gali paskatinti jų augimą.
  Tinka anticeliulitiniams masažams maišant su kosmetiniais baziniais aliejais.

  Patalpų aromatizavimas: Įlašinkite 1 – 2 lašus pušų eterinio aliejaus į difuzorių ar aromatinę lempą. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus.

  Greipfrutų eterinis aliejus geriausiai dera su bergamočių, levandų, pelargonijų, imbierinių citrinžolių ir kitais eteriniais aliejais.