Eukaliptų eterinis aliejus, NATURÉE

 • Eukaliptų eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT016

  Natūralus grynas eukaliptų (lot. eucalyptus globulus) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Eukaliptų eterinis aliejus, 10 ml

  Eukaliptų eterinis aliejus išgaunamas iš rutulinių eukaliptų (lot. Eucalyptus globulus) lapų ir jaunų ūglių distiliuojant vandens garais ir yra gaiviai aštraus kvapo su muskato riešutų dvleksmu.

  Eukaliptų eterinis aliejus pasižymi nuskausminamosiomis, baktericidinėmis, priešuždegiminėmis, antiseptinėmis, priešvirusinėmis, stimuliuojančiomis, spazmus mažinančiomis, gaivinančiosiomis, valančiosiomis, parazitus varančiomis savybėmis. Naudojamas kosmetikoje kaip antiseptinė priemonė probleminei, išbertai, žaizdotai odai, arometrapijoje kaip imunitetą stimuliuojanti priemonė, naudingas peršalus, siaučiant gripui ir pan.

  Eukaliptų eterinis aliejus veikia kaip antiseptinė priemonė sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis, priešuždegiminė ir skausmą malšinanti ir šildanti priemonė kamuojant neuralgijai, artritui ir reumatui. Atpalaiduoja raumenis, padeda atsikosėjimui, teigiamai veikia sergant radikulitu, migrena, bronchitu, astma, sinusitu, gerklės uždegimais.

  Stimuliuoja imunitetą, ypač siaučiant gripui ar virusinėms infekcijoms, teigiamai veikia kamuojant stipriems galvos skausmams, manoma, kad veiksmingas kovojant prieš tokias bakterijas, kaip stafilokokai, padeda pagerinti protinę veiklą ir susikaupimą. Gali padėti šalinti pleiskanas, užkerta kelią plaukų slinkimui.

  Geras repelentas, veiksmingai atbaido uodus, muses, skruzdėles ir kitus vabzdžius.

  Patalpų aromatizavimas: Įlašinkite 3 – 5 lašus eukaliptų aliejaus maišykite su vandeniu inhaliavimui, patalpų aromatizavimui, aromatinėse lempose ir žvakidėse. Teigiamai veikia sergant viršutinių kvėpavimo takų uždegimais, sloguojant, kamuojant galvos skausmams, gerina darbingumą ir susikaupimą, stimuliuoja imunitetą.

  Eukaliptų eterinis aliejus dera su daugeliu kitų eterinių aliejų, o ypač su čiobrelių, levandų, citrinžolių, citrinų ir pušų eteriniais aliejais.