Čiobrelių (dervinių) eterinis aliejus, NATURÉE

 • Čiobrelių (dervinių) eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT018

  Natūralus grynas čiobrelių (lot. Thymus mastichina) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
 • NATURÉE® Čiobrelių (dervinių) eterinis aliejus, 10 ml

  Dervinių čiobrelių (lot. Thymus mastichina) eterinis aliejus dar vadinamas mairūnų arba ispaniškuoju čiobreliu. Išties pavadinimų gausa yra dėl neteisingų vertimų, nes čiobrelų eterinis aliejus labai plačiai naudojamas daugelyje šalių ir kiekvienoje jų vis kitokiu pavadinimu. Nepaisant to, mes tiek gamyboje, tiek aromaterapijoje naudojame Thymus mastichina eterinį aliejų, nes jame gausu timolio, linalolo. Timolio kiekis čiobrelių eteriniame aliejuje didelis, o šis vertinamas bei plačiai naudojamas kaip antiseptikas, antihelmintinis vaistas, natūralus konservantas.

  Čiobrelių eterinis aliejus draudžiamas naudoti kūdikiams, o vaikams labai ribojamas. Suaugusiems rekomenduojamos nedidelės šio eterinio aliejaus dozės, nes gali dirginti odą. Tačiau naudojant saikingai, skiedžiant su baziniu aliejumi santykiu 1:10 ypač rekomenduojamas masažui, atsipalaidavimui po įtemptos dienos, po sporto ar jaučiant raumenų nuovargį.

  Patalpų aromatizavimas
  Dervinių čiobrelių eterinis aliejus puikiai dera (1:3) su levandų, Frankincenso (smilkalinių bosvelijų), Ylang-ylang (kvapiųjų kanangų), Įlašinkite 5–6 lašus dervinių čiobrelių eterinio aliejaus į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė 15–30 min.

  Papildomai su dervinių čiobrelių eteriniu aleijumi mes rekomenduojame arbatmedžių eterinį aliejų kaip patalpų dezinfektantą. Į nedidelį šilto vandens tūrį įlašinkite tiek vieno, tiek kito eterinio aliejaus po 10-15 lašų bei plaukite grindis. Namose pasklis ne tik aromatas, bet ir eterinių aliejų jėga, kuri dezinfekuoją paviršius bei orą.