Cinamonų eterinis aliejus, NATURÉE

 • Cinamonų eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT004

  Natūralus grynas cinamonų (lot. Cinnamomum verum) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
 • NATURÉE® Cinamonų eterinis aliejus, 10 ml

  Cinamonų eterinis aliejus (lot. Cinnamomum verum) išgaunamas iš cinamonų medžių, augančių Šri Lankoje, lapų arba žievės. Labai svarbu atkreipti dėmesį į cinamonų aliejaus rūšį. Parfumerijoje, aromaterapijoje dažniausiai vartojami iš lapų išgauti eteriniai aliejai. Nustatyta, jog iš žievės gautų eterinių aliejų sudėtyje vyrauja aldehidai. Aldehidai pasižymi stipriai dirginančiu ir toksiniu poveikiu. Mes rekomenduojame vartoti tik iš lapų išgaunamą cinamonų eterinį aliejų.

  Ajurvedos ir kvapų terapijos specialistai cinamonų lapų eterinius aliejus pataria vartoti įvairių negalavimų (virškinimo, infekcinių ligų, fermentų sutrikimo) gydymui ir profilaktikai, odos bei plaukų puoselėjimui. Fitoterapeutai rekomenduoja vartoti cinamonų lapų aliejų kaip antiseptinę bei skausmą malšinančią priemonę.

  Aromaterapijoje cinamonų eterinis aliejus ypač vertinamas dėl sudėtyje esančių cheminių medžiagų, kurios veikia kaip afrodiziakas, dezinfekuoja patalpas, malšina spazmus, palengvina kvėpavimą, atbaido vabzdžius, nuteikia pozityviai.

  Patalpų aromatizavimas
  Įlašinkite 8–10 lašų cinamonų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio į difuzorių ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės švelniu, lengvu ir saldžiu kvapu.
  Bandykite eksperimentuoti ir maišyti cinamonų lapų eterinį aliejų su kitais eteriniais aliejais. Jis puikiai tinka su bergamočių, kvapiųjų kanangų, pačiulių eteriniais aliejais.