Bergamočių eterinis aliejus, NATURÉE

 • Bergamočių eterinis aliejus, NATURÉE

  Kodas: NAT003

  Bergamočių eterinis aliejus. Natūralus grynas bergaminių citrinmedžių (lot. Citrus bergamia) eterinis aliejus.

  Tūris
  10 ml
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
 • NATURÉE® Bergamočių eterinis aliejus, 10 ml

  Bergaminis citrinmedis (lot. Citrus bergamia) yra išvestinis citrusinis medis, kurio vaisiai pasižymi labai rūgščiu, karčiu skoniu, bet nenusakomai aromatingi.
  Bergamočių eterinis aliejus Italijos liaudies medicinoje užima reikšmingą vietą dėl savo savybių. Italų liaudies medicina bergamočių eterinį aliejų vartoja ne tik žaizdoms gydyti, bet ir randams minkštinti, taip pat grybelinių odos ligų profilaktikai bei gydymui. Dažnas bergaminių citrinmedžių eterinio aliejaus mylėtojas galėtų išskirti dar vieną puikią šio produkto savybę –pagalbinė priemonė sergant angina. Be to, nustatyta, jog bergamočių eteriniame aliejuje gausu linalolio, kuris pasižymi stipriu raumenų spazmų slopinimu bei raminamuoju poveikiu centrinei nervų sistemai. Bergaminis citrinmedis naudojamas kaip antidepresantas, antiseptikas, turi raminamąjį bei sedatyvinį poveikį.

  Ajurvedoje bergamočių eterinis aliejus naudojams infekcinių ligų, spuogų, žaizdų gydymui bei streso, baimės jausmo, nemigos ir emocinės krizės mažinimui. Bergamočių, greipfrutų ir atlasinių kedrų eterinių aliejų derinys pasižymi anticeliulitiniu poveikiu, todėl plačiai vartojamas kosmetikos pramonėje.

  Patalpų aromatizavimas
  Bergamočių eterinis aliejus puikiai dera (1:1) su levandų, smilkalinių bosvelijų, kvapiųjų kanangų, kiparisų, snapučių, tikrųjų pačiulių ir citrinų eteriniais aliejais. Įlašinkite 5–6 lašus bergamočių eterinio aliejaus į difuzorių ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė 15–30 min.

  Bergaminių citrinmedžių aromaterapija – tai ne tik gaivos pliūpsnis Jūsų namams, bet ir labai tinkamas pasirinkimas norint atgauti pusiausvyrą, nusiraminti ar dezinfekuoti patalpas. Skleidžia subtilų, paslaptingą citrusinį kvapą su aitriu kartoku prieskoniu.