Šveičiamoji kaukė kojinaitės, 40-45 dydis, SKINLITE

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SL275
  399EUR
  545EUR Sutaupykite 146EUR
  pasiūlymas galioja iki 2020-01-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šveičiamoji kaukė kojinaitės - tai novatoriškas produktas. Giluminį pėdų odos pilingas ir ilgalaikis atgaivinimo poveikis - viename.

  Kilmės šalis
  P.Korėja
  Gamintojas
  SKINLITE
  Sertifikuotas
  Taip
  Kiekis
  1 pora, 40-45 dydis
 • Šveičiamoji kaukė kojinaitės - tai novatoriškas produktas. Giluminį pėdų odos pilingas ir ilgalaikis atgaivinimo poveikis - viename.

  • Inovatyvi kaukė-kojinaitės
  • Puikiai šalina nuospaudas ir šiurkščią pėdų odą per 2 savaites
  • Stimuliuoja apykaitos procesus, gerina odos elastingumą ir stangrumą. • Reguliuoja prakaito liaukų veiklą

  1 pora, 40-45 dydis

  Tai veiksminga priemonė šalinanti nuospaudas, įtrūkusią pėdų odą, saugo nuo odos šiurkštėjimo ir naujų įtrūkimų atsiradimo. Dėl gliukolio ir citrusinių rūgščių negyvos odos ląstelės pašalina natūraliai ir neskausmingai. Natūralūs papajų ir obuolių ekstraktai minkština, drėkina ir regeneruoja odą. Ramunėlių ekstraktas ramina odą.
  Kaukė kojinaičių forma suteikia procesui lengvumo ir malonumo. Per 7 dienas Jūsų kojų oda taps lygi ir švelni kaip kūdikio, o rezultatas išliks 2-3 mėnesius.

  NAUDOJIMO BŪDAS:

  1. Prieš naudojimą nusiplaukite kojas šiltu vandeniu.
  2. Atidarykite pakuotę ir užsidėkite kaukę-kojinaites.
  3. Už 90 ~ 120 minučių nuimkite kaukę-kojinaites. Likučius nuplaikite šiltu vandeniu.
  4. Šiurkšti oda pradės atsiskirti praėjus 4-7 dienom nuo kaukės naudojimo. Kad pagreitinti šveičiamąjį efektą, rekomenduojame šiuo laikotarpiu daryti kojoms šiltas voneles. Praktiškai visos nuospaudos atsiskirs sekančių 3-5 dienų bėgyje, priklausomai nuo jų storio. Nenaudokite papildomas šiurkščias mechanines priemones nuospaudų šalinimui, kai jie pradės atsiskirti. Leiskite negyvai odai atsiskirti natūraliu būdu, galima naudoti pilingą odai.
  5. Po šveičiamosios kaukės naudojimo rekomenduojama reguliariai naudoti SKINLITE intensyviai regeneruojančią kaukę-kojinaites Abrikosas.

  * Jeigu Jums reikalingas pilingo efektas tik apatinėje pėdos srityje, patepkite bet kokiu riebiu kremu pėdas iš viršaus prieš uždedant kaukę.