NATURÉE® - serumai su hialurono rūgštimi, kolagenu ir vitaminu C

 • NATURÉE® - išskirtinės kokybės kosmetinės priemonės, tarp kurių rasite daugelio pamėgtus: hialurono rūgšties serumą (HR), kolageno serumą su (HR), stabilizuoto vitamino C serumą su (HR), kūno aliejus, hidrolatus su (HR), plaukų priežiūros priemones. Ilgų ieškojimų pasekoje, mūsų komandai pavyko sukurti prabanga dvelkiančius namų kvapus bei aromaterapines priemones. Visi NATURÉE produktai – kruopščiai atrinkti, ištestuoti ir supilstyti į aplinkos veiksniams (ypač UV poveikiui) atsparius buteliukus ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Linkime Jums pasinerti į magišką NATURÉE pasaulį!

  Retinolio esencija veidui, NATURÉE
  Kodas: 634021

  Esencija veidui su kapsuliuotu retinoliu ir vitaminais E, C, F yra lengvos konsistencijos priemonė, kuri greitai įsigeria, nepalieka riebumo žymių ant odos, intensyviai drėkina ir jaunina.

  2475EUR
  Kolageno serumas su hialurono rūgštimi veidui, NATURÉE
  Kodas: 540508

  Kolageno serumas su hialurono rūgštimi veidui - dvigubas efektas viename buteliuke. Kolagenas ir hialurono rūgštis papildo vienas kitą, efektyviai drėkina, maitina, apsaugo odos ląsteles ir padeda palaikyti normalią odos būklę.

  2850EUR
  7% stabilizuoto vitamino C serumas su hialurono rūgštimi veidui, NATURÉE
  Kodas: 540492

  7% stabilizuoto vitamino C serumas su hialurono rūgštimi veidui. Vitaminas C – vienas svarbiausių mikroelementų, kuris užtikrina sveikos odos būklę.

  2860EUR
  Hialurono rūgšties 1,5% gelis, 30 ml, NATURÉE
  Kodas: 540102

  Dvejopo poveikio hialurono rūgšties 1,5% gelis veidui. Efektyvus veido odos drėkinimas ir apsauga.

  2475EUR