NATURÉE DE ARÔME® - kvapai namams

 • NATURÉE® - išskirtinės kokybės kosmetinės priemonės, tarp kurių rasite daugelio pamėgtus: hialurono rūgšties serumą (HR), kolageno serumą su (HR), stabilizuoto vitamino C serumą su (HR), kūno aliejus, hidrolatus su (HR), plaukų priežiūros priemones. Ilgų ieškojimų pasekoje, mūsų komandai pavyko sukurti prabanga dvelkiančius namų kvapus bei aromaterapines priemones. Visi NATURÉE produktai – kruopščiai atrinkti, ištestuoti ir supilstyti į aplinkos veiksniams (ypač UV poveikiui) atsparius buteliukus ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Linkime Jums pasinerti į magišką NATURÉE pasaulį!


   

  LE LUXE purškiamas namų kvapas, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT746915

  LE LUXE - išskirtinis, prabangus medienos natų kvapas, prisotintas bergamočių, citrinų ir prisirpusių figų aromato.Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas. Skirtas kvėpinti namus, biurus, automobilius, rūbų spintas.

  1800EUR
  ĽAMOUR purškiamas namų kvapas, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT646918

  ĽAMOUR - nepaprastai turtingas, meistriškai subalansuotas citrinų, bergamočių, laimų vaisių, melsvosios agavos, gintaro, vertiverijų bei juodojo šokolado kvapas. Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas. Skirtas kvėpinti namus, biurus, automobilius, rūbų spintas.

  1800EUR
  LA NUIT purškiamas namų kvapas, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT846929

  Gundantis LA NUIT kvapas nepalieka abejingų, nes jame suderinti gaivūs žoliniai Provanso laukų aromatai su pakankamai sodriais ir tuo pačiu sunkiais kvapais. Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas. Skirtas kvėpinti namus, biurus, automobilius, rūbų spintas.

  1800EUR
  LA PASSION purškiamas namų kvapas, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT146951

  Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą. Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas. Skirtas kvėpinti namus, biurus, automobilius, rūbų spintas.

  1800EUR
  LE LUXE namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT962278

  LE LUXE - išskirtinis, prabangus medienos natų kvapas, prisotintas bergamočių, citrinų ir prisirpusių figų aromato.

  5700EUR
  ĽAMOUR namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT162289

  ĽAMOUR - nepaprastai turtingas, meistriškai subalansuotas citrinų, bergamočių, laimų vaisių, melsvosios agavos, gintaro, vertiverijų bei juodojo šokolado kvapas.

  5700EUR
  LA NUIT namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT534031

  Gundantis LA NUIT kvapas nepalieka abejingų, nes jame suderinti gaivūs žoliniai Provanso laukų aromatai su pakankamai sodriais ir tuo pačiu sunkiais kvapais.

  5700EUR
  LA PASSION namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME
  Kodas: NAT362245

  Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą.

  5700EUR