Maitinamasis atstatomasis kremas su Ag+Vit.A+Zn, GELBĖTOJAS®

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 544369
  230EUR
  270EUR Sutaupykite 040EUR
  pasiūlymas galioja iki 2019-10-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Odos priežiūrai skirtas riebus atstatomasis kremas su sidabro koloidais, vitaminu A, cinku ir pieno lipidais tinka vaikams ir suaugusiems.

  Svoris
  50 g
  Kilmės šalis
  Lenkija
  Gamintojas
  Dr Retter EC
  Sertifikuotas
  Taip
 • Maitinamasis atstatomasis kremas su Ag+Vit.A+Zn, GELBĖTOJAS®, 50g

  Odos priežiūrai skirtas riebus atstatomasis kremas su sidabro koloidais, vitaminu A, cinku ir pieno lipidais tinka vaikams ir suaugusiems.

  Mažina inkštirus ir spuogus (esant sausai odai), padeda apsaugoti odą nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių poveikio (vėjo, šalčio, saulės spindulių), puoselėti šiurkščią, jautrią, sausą, įtrūkusią rankų bei kojų odą.
  Kremas turi regeneruojamųjų ir apsauginių savybių. Mažina odos sudirginimą ir niežulį, greitina regeneracijos procesus. Kremas palaiko reikiamą odos drėgmės lygį ir suformuoja apsauginį barjerą nuo odą dirginančių veiksnių. Dėl minkštos konsistencijos kremą galima lengvai ir tolygiai paskirstyti po visą sudirgusios odos paviršių, nesukeliant nemalonių pojūčių. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos veiksmingai ramina paraudusią, įtrūkusią odą (tame tarpe ir lūpų).

  Kremo atstatomąsias savybes lemia pagrindiniai komponentai su koloidiniu sidabru, turinčiu stiprų regeneruojamąjį poveikį.

  Naudojimo būdas
  Kremas tepamas ant gerai nuplautos ir nusausintos odos.
  Kūdikiams ir mažiems vaikams: užtepti ploną kremo sluoksnį kiekvieną kartą keičiant vystyklus (sauskelnes). Suaugusiesiems, esant būtinybei, tepti ant švarios ir sausos odos.

  Atsargiai naudokite, jei sudėtyje yra medžiagų, galinčių jums sukelti alerginę reakciją.

  Laikymo sąlygos
  Tūbelę reikia laikyti sandariai uždarytą.
  Saugoti nuo saulės spindulių, laikyti 2-30°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam prie „E“ ženklo ant tūbelės galo.