LA PASSION namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME

 • LA PASSION namų kvapų rinkinys, NATURÉE DE ARÔME

  Kodas: NAT#362245
  Kaina 4845EUR
  5700EUR Sutaupykite 855EUR
  Pasiūlymas galioja iki 2023-06-08
  Į krepšelį 

  Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą.

  Tūris
  200 ml
  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Gamintojas
  Naturée
  Sertifikuotas
  Taip
  Pakuotė
  stiklinis buteliukas
  Pagaminta
  Lietuvoje
  Kiekis
  Dėžutėje: 200 ml namų kvapas + difuzorius + kvapų garinimo pagaliukai 12 vnt.
 • Subtilus, aistringas, gundantis – tai tik keli epitetai iš tūkstančio, kurie gali apibūdinti LA PASSION aromatą. Ilgai ieškotas balansas tarp namų šilumos, jaukumo ir nutrūktgalviškumo, kartais net nevaldomos aistros, viename kvape. Esame tikri, kad mums pavyko suvaldyti dvi stichijas – ugnį ir vandenį ir jas užrakinti LA PASSION namų kvapų aromate. Ypatingas kvapas, kuriame dera šviežių greipfrutų, mandarinų, laimų bei bergamočių natos yra papildytas gvazdikėliais, žaliuoju obuoliu ir cinamonu. Be to, ką tik nuskintos mėlynosios slyvos aromatas derinyje su gėlių karaliene rože bei frezija, kurios ypatingai svaigina iškritus pirmajai rudeniškai rasai, Jūsų namus pripildys šiluma bei jaukumu. Ir tai dar ne viskas! LA PASSION aromate citrusai, gėlės bei prieskoniai susipina su kedro, ambros bei muskuso aromatais. Aistra turi tiek daug kvapų ir visi jie telpa LA PASSION.

  NATURÉE DE ARÔME - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAS:

  Sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra draugiškas aplinkai. Stiprus ir ilgai, net iki 90 dienų išliekantis kvapas. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse. Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

  Naudojimo instrukcija: perpilkite namų kvapo papildymo turinį i difuzorių ir įdėkite lazdeles (priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo, patartina naudoti 6-10 lazdelių), po valandos apverskite lazdeles ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis naudojant popierines servetėles.

  Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil

  RINKINĮ SUDARO: 200 ML. LA PASSION KVAPAS NAMAMS, DIFUZORIUS BEI KVAPŲ GARINIMO PAGALIUKAI 12 VNT. SUPAKUOTI PRABANGIOJE DOVANŲ DEŽUTĖJE.